sobota, 10 września 2011

last breath of summer

Przepraszam za długą nieobecność, jednak zepsułam komputer i straciłam wszystkie zdjęcia. Komputer nadal jest w nie najlepszym stanie, ale post w końcu trzeba dodać. Zdjęcia robione były w poniedziałek, kiedy pogoda jeszcze przypominała bardziej letnią niż jesienną. Teraz z dnia na dzień robi się coraz zimniej, ciemniej i bardziej ponuro. W sumie to już trochę tęskniłam za taką pogodą, ciepłymi swetrami, szalikami i czapkami. Jednak dzisiaj przedstawiam Wam, myślę, że już ostatnią w tym roku stylizację letnią. Enjoy!

English: I am so sorry about long absence, but my computer is broken and I've lost all my pictures. This pisc I made on Monday when the weather was sunny and hot. Now the weather is getting worst and worst. All in all  I've missed autumn weather, warm sweaters, scarfs and bonnets. But today I'm showing you, I think the last summer outfit in this year. Enjoy!

PS. Założyłyśmy funpage. Teraz możecie "polubić" naszego bloga na facebooku! :) Wystarczy kliknąć tu!PS. We have just set our funpage. Now you can "like" our blog on facebook! :) Click here!
vest- Topshop, T-shirt- Topshop, skirt- Stradivarius, shoes- H&M, watch- Casio, ring- Gitter

6 komentarzy:

 1. Jejku, masz prześliczne oczy ! :)
  Świetny zestaw :)

  OdpowiedzUsuń
 2. niech michalina zmieni mimikę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie wychodzisz na zdjęciach <3 + dziękuje za odwiedziny. Piękna ta spódnica i kamizelka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetna spódnica ! cudowna ! i masz piękne oczy, ale mam jedno zastrzeżenie na tych zdjęciach wyszłaś nie co.. sztywno. Coś w Twojej sylwetce było takiego, ale tak po za tym to świetnie. <3

  OdpowiedzUsuń
 5. You look amazing! I love the skirt :)

  OdpowiedzUsuń

If you like this post, write a comment